محل تبلیغات شما

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: در چند روز گذشته با افزایش تعداد نمونه گیری در سرپایی‌ها شاهد جهش در شناسایی مبتلایان به کووید ۱۹ در استان بودیم.به گزارش خبرنگاران از بجنورد ، سید احمد هاشمی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اعلام اینکه حال عمومی این افراد خوب است و با آموزش‌های ارائه شده، آنان در منازل خود قرنطینه شده اند از عموم مردم خواست تا نسبت به رعایت مسائل بهداشتی بی تفاوت نباشند و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

هاشمی افزود: مبتلایانی که نیاز به بستری در بیمارستان دارند نسبت به هفته‌های گذشته کمتر شده است با این حال باید بدانیم که جامعه همچنان در حال مبارزه با این ویروس منحوس است و رعایت تمامی موارد اعلام شده بخصوص در صنوف الزامی است.

کرونا در بجنورد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: با اعلام نتایج قطعی آزمایش‌های انجام شده، تا ظهر ۱۳ اردیبهشت، ۹۰۰ نفر در خراسان شمالی به ویروس کرونا مبتلا شده و تعداد آمار فوتی‌ها نیز به ۸۱ نفر افزایش یافت.

هاشمی در توضیح آمار مبتلایان قطعی این بیماری به تفکیک شهرستان‌ها نیز اظهار داشت: در شهرستان‌های بجنورد ۳۹۹ نفر، شیروان ۱۳۴ نفر، فاروج ۵۸ نفر، مانه و سملقان ۷۹ نفر، جاجرم ۳۳ نفر، گرمه ۲۴ نفر، راز و جرگلان ۳۵ نفر و اسفراین ۱۳۸ نفر بطور قطعی به بیماری کووید ۱۹ دچار شده اند. ️

او اضافه کرد: مردم با بازگشایی برخی از صنوف در این ایام رعایت موارد بهداشتی را نمی‌کنند و با شیب آمار در حال افزایش است.

هاشمی عنوان کرد: تاکنون ۴۵۳ نفر از مبتلایان به این بیماری بهبود و از مراکز درمانی در سطح استان مرخص شده اند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی افزود: آزمایش هزار و ۲۹۸ نفر از موارد مشکوک نیز منفی گزارش شده است و هم اکنون ۱۲۱ بیمار مشکوک به ابتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های سطح استان بستری هستند.


کرونا ویروس

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
vakilmelkialipour آخرین اخبار طراحی وب سایت سایتی برای همه تکنولوژی فروش عمده لباس کیلویی معلم بهشت برین